Collection: Corporate Catering

All of our Corporate Catering trays are available in individual serves, if your Social Distancing Policy Requires it.  Don't hesitate to ask for further clarification.  4lunch team x
36 products
  • Croissants & Danishes
    Regular price
    from $54.00
    Sale price
    from $54.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Muffins
    Regular price
    from $50.00
    Sale price
    from $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Muffins - fruit and chocolate - up to 8 flavours!
    Regular price
    from $50.00
    Sale price
    from $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Box Vegetarian
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lunch Box - wrap, sweet & fruit
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Caesar Salad
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Box C
    Regular price
    $84.00
    Sale price
    $84.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Greek Salad
    Regular price
    from $11.00
    Sale price
    from $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Paper Rolls
    Regular price
    from $69.00
    Sale price
    from $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bagels
    Regular price
    from $58.00
    Sale price
    from $58.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gourmet Grazer
    Regular price
    $110.00
    Sale price
    $110.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sparkling Water
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Croissants
    Regular price
    from $50.00
    Sale price
    from $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Curry + Rice
    Regular price
    $95.00
    Sale price
    $95.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Xtras (staff use only)
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out